ZAREZERWUJ

Fundacja Lubuska Akademia Sztuki ARTSY ma jeden główny cel – chcemy, by nasze wysiłki przynosiły wymierne efekty. Doskonale wiemy, że sukces zależy od jakości realizowanych kampanii oraz podejmowanej współpracy, dlatego budujemy sieci wsparcia i szeroko promujemy naszą działalność. Dowiedz się więcej o inicjatywach bliskich naszym sercom i skontaktuj się z nami, aby sprawdzić, jak możesz pomóc.

ZOBACZ STRONĘ FUNDACJI

FUNDACJA

Rozwój Społeczności

Każde wyzwanie postrzegamy jako szansę. Ta inicjatywa daje nam pewność, że nasi partnerzy są lepiej przygotowani do radzenia sobie w wyjątkowych sytuacjach, w jakich się znajdują. Nasze innowacyjne podejście wzmacnia naszą społeczność i zapewnia jej wsparcie wtedy, gdy jest to najbardziej potrzebne

Program wsparcia

Programy wsparcia to nasza szansa na wprowadzanie prawdziwych i pozytywnych zmian w społeczności. Organizacja non-profit, Fundacja Lubuska Akademia Sztuki ARTSY, traktuje ten obszar priorytetowo i osiągnęliśmy na tym polu wiele sukcesów. Skontaktuj się z nami już dziś i sprawdź, jak możesz pomóc w realizacji tego programu.

Chichy 37E, 67-320 Małomice

Zapisz się do newslettera

Twój e-mail:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Strona www stworzona w kreatorze WebWave