cdn...

 

 

 

 

 

 

 

il Vicolo - Najlepsza restauracja w ZIelonej Górze oferująca oferująca kuchnię włoską i śródziemnomorską. Miejsce z zewnątrz nie kusi ale zdecydowanie warto wejść do środka. Przemiła obsługa, przestronne i klimatyczne wnętrza. Nigdy nie trzeba było długo czekać na jedzenie i w końcu nie musieliśmy dosalać włoskich dań. 

Szanowni Państwo, poniżej prezentujemy listę restauracji w woj. Lubuskim, które nam jako właścicielom Pałacu, udało się odwiedzić i z czystym sumieniem możemy je polecić jako najlepsze. Są to miejsca zarówno stare jak i nowe, ale za to smaczne i ciekawe
 

  Bon Apetit!

Szanowni Państwo, poniżej prezentujemy listę restauracji w woj. Lubuskim, które nam jako właścicielom Pałacu, udało się odwiedzić i z czystym sumieniem możemy je polecić jako najlepsze. Są to miejsca zarówno stare jak i nowe, ale za to smaczne i ciekawe!

 

Bon Apetit!

Winny Dworek - Jest to nasz zdecydowany faworyt i miejsce do którego uwielbiamy wracać. Przepięknie umiejscowiony z cudownymi widokami, miejsce pełne elegancji i finezji, kulturalna, uśmiechnięta i profesjonalna obsługa, a jedzenie? Jedzenie jest po prostu poezją samą w sobie i to na najwyższym, światowym poziomie. Kuchnia autorska, wariacja polskiej i międzynarodowej. Po prostu klasa. Dworek znajduje się pomiędzy Zieloną Górą, a Sulechowem więc warto przy okazji zwiedzania regionu zaplanować wyjazd tak aby tam trafić. Miejsce przyjmuje gości tylko na rezerwacje więc nie zapomnijcie najpierw zadzwonić!

ZAREZERWUJ

Chichy 37E, 67-320 Małomice

Zapisz się do newslettera

Twój e-mail:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Strona www stworzona w kreatorze WebWave