REZERWUJ!!

WYCIECZKI

Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom, wszystkie nasze usługi mogą być ze sobą łączone i modyfikowane.

 

 

Zapraszamy serdecznie do kontaktu w celu ustalenia dobrego dla was planu.

 

Dowiedz się więcej

Historyczna Przygoda

 

Wersja długa (5h) i krótka (3h)

 

Wycieczki z przewodnikiem

 

Zwiedzanie  lub odkrywanie tajemic

Opinie o naszych wycieczkach

Byliśmy z grupą 9 latków w Pałacu Chichy. Wspaniała atmosfera, przez cały pobyt czuliśmy się zaopiekowani zarówno przez właścicieli, jak i pracowników (bardzo mili ludzie). Dzieci przeszczęśliwe dzięki różnorodności atrakcji- warsztaty ceramiczne, łucznictwo, krykiet  (choć co niektóre dzieci myślały, że będzie krokiet ), piłki, badminton, kiełbaski z ogniska a do tego mnóstwo przestrzeni na wszystkie zabawy. Jedyne co nie do końca się zgadzało,to zapewnienie właściciela, że w drodze powrotnej wszystkie dzieci będą spały - uprzejmie donoszę, że niektórzy jednak nie zasnęli . Bardzo dziękujemy i będziemy polecać to miejsce, bo jest idealne na jednodniowe wypady z klasą czy grupą przedszkolną.

 

Edyta Kołodenna-Malaryk

SP Zielona Góra

Wczoraj (27.05.2022r.) miałam ogromną przyjemność być w Pałacu Chichy  przepiękne miejsce, wspaniałe warsztaty i zajęcia dla mojej klasy, świetnie zorganizowany czas wolny... żal było opuszczać to miejsce. Wspaniali ludzie, którzy włożyli ogrom swojej pracy, miłości aby pałac wyglądał tak pięknie, a czas spedzony tam był magiczny. Najlepsza wycieczka dla dzieci na jakiej byłam, zabawa dla dzieci i relaks dla opiekunów. Bardzo dziękujemy!!!

 

Sulisława Zielińska

Szkoła Podstawowa z Zielonej Góry

Raz jeszcze bardzo serdecznie dziękujemy za wspaniałą przygodę. Czuliśmy się zaopiekowani na 1000%. Pełen profesjonalizm. Na pewno wrócimy do Państwa za jakiś czas i będziemy szczerze polecać to piękne miejsce, ciekawe warsztaty i tak miłych organizatorów. Zdjęcia są przepiękne, aż trudno się od nich oderwać. Pozdrawiam serdecznie. Zachwycona

 

Małgorzata Korfanty

SP Mirocin Dolny

Chichy 37E, 67-320 Małomice

Zapisz się do newslettera

Twój e-mail:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

O nas

 

Pokoje

Strona www stworzona w kreatorze WebWave